Div-1 Matcher/Tabell

Omg 1 – 29 April Gislaved
Team Gislaved, Masarna, Rospiggarna, Kavaljererna

Omg 1 – 29 April Västervik
Västervik, Dackarna .Smederna, Vargarna/Filbyterna

Omg 1 – 30 April Motala
Piraterna, Indianerna, Nässjö, Elit Vetlanda

Omg 2 – 6 Maj Målilla
Dackarna, Smederna, Piraterna, Rospiggarna

Omg 2 – 7 Maj Norrköping
Vargarna/Filbyterna, Västervik, Kavaljererna, Masarna

Omg 2 – 7 Maj Vetlanda
Elit Vetlanda, Nässjö, Indianerna, Team Gislaved

Omg 3 – 28 Maj Eskilstuna
Smederna, Kavaljererna, Elit Vetlanda, Dackarna

Omg 3 – 28 Maj Hallstavik
Rospiggarna, Vargarna/Filbyterna, Västervik, Nässjö

Omg 3 – 21 Maj Kumla
Indianerna, Team Gislaved, Masarna, Piraterna

Omg 4 – 3 Juni Nässjö
Nässjö, Piraterna, Team Gislaved, Smederna

Omg 4 – 4 Juni Hagfors
Kavaljererna, Elit Vetlanda, Vargarna/Filbyterna, Indianerna

Omg 4 – 4 Juni Avesta
Masarna, Rospiggarna, Dackarna, Västervik

Omg 5 – 18 Juni Norrköping
Vargarna/Filbyterna, Team Gislaved, Indanerna, Dackarna

Omg 5 – 18 Juni Avesta
Masarna, Nässjö, Smederna, kavaljererna

Omg 5 – 25 Juni Motala
Piraterna, Västervik, Rospiggarna, Elit Vetlanda

Omg 6 – 15 Juli  Kumla
Indianerna, Rospiggarna, Kavaljererna, Nässjö

Omg 6 – 15 Juli Vetlanda
Elit Vetlanda, Masarna, Piraterna, Vargarna/Filbyterna

Omg 6 – 16 Juli Gislaved
Team Gislaved, Dackarna, Västervik, Smederna

Omg 7 – 22 Juli Västervik
Västervik, Kavaljererna, Elit Vetlanda, Piraterna

Omg 7 – 23 Juli Hallstavik
Rospiggarna, Smederna, Masarna, Indianerna

Omg 7 – 23 Juli Målilla
Dackarna, Vargarna/Filbyterna, Nässjö, Team Gislaved

Omg 8 – 29 Juli Nässjö
Nässjö, Elit Vetlanda, Vargarna/Filbyterna, Västervik

Omg 8 – 29 Juli Hagfors
Kavaljererna, Piraterna, Dackarna, Masarna

Omg 8 – 20 Augusti Eskilstuna
Smederna, Indianerna, Team Gislaved, Rospiggarna

Omg 9 – 12 Augusti Motala
Piraterna, Vargarna/Filbyterna, Masarna, Indianerna

Omg 9 – 13 Augusti Västervik
Västervik, Team Gislaved, Nässjö, Rospiggarna

Omg 9 – 13 Augusti Vetlanda
Elit Vetlanda, Dackarna, Kavaljererna, Smederna

Omg 10 – 26 Augusti Målilla
Dackarna, Indianerna, Västervik, Masarna

Omg 10 – 27 Augusti Hagfors
Kavlajererna, Rospiggarna, Smederna, Team Gislaved

Omg 10 – 27 Augusti Norrköping
Vargarna/Filbyterna, Nässjö, Piraterna, Elit Vetlanda

Omg 11 – 9 September Avesta
Masarna, Elit Vetlanda, Indianerna, Piraterna

Omg 11 – 9 September Hallstavik
Rospiggarna, Kavaljererna, Team Gislaved, Dackarna

Omg 11 – 10 September Eskilstuna
Smederna, Västervik, Vargarna/Filbyterna, Nässjö

Omg 12 – 16 September Kumla
Indianerna, Smederna, Rospiggarna, Västervik

Omg 12 – 16 September Nässjö
Nässjö, Masarna, Dackarna, Kavaljererna

Omg 12 – 17 September Gislaved
Team Gislaved, Piraterna, Elit Vetlanda, Vargarna/Filbyterna