Guldklubben

Du som vill stödja
Rospiggarna Speedway lite extra!

Som medlem i Guldklubben får du:

√ en dekal (exklusiv för Guldklubben) och en pin

 ditt namn på denna sida och i matchprogram (går att avstå vid begäran)

en inbjudan till informationsträff med fika under april (meddelas på hemsida) och där
– ordförande/sportchef redogör för läget inom klubben, om arenan och framtiden
– lagledarens tankar om laget, olika laguppställningar mm
– någon förare (förhoppningsvis) presenterar sig
-möjlighet finns att ställa frågor samt komma med synpunkter och förslag

 nyhetsbrev i nov/dec 2017 om läget inför nästa säsong.
cvxccxccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Hur blir du medlem i Guldklubben?
Fyll i och sänd in blankett under flik:Medlemskap
Ring 0175-227 75 eller besök klubbstugan 10-12.

Leif Andersson
Norrtälje

Dordie Löfberg
Storvreta

Nils Schönberg
Bergshamra

Leif Strandberg
Bagarmossen

Bo Ekström
Hallstavik

Lars-Ola Lundin
Hallstavik

Hans Jansson
Hallstavik

Rolf Carlsson
Herräng

Roine Jansson
Herräng

Åke & Maj-Britt Fröjd
Hallstavik

Sven-Allan Edehamn
Hallstavik

Lars Jansson
Knivsta

Kerstin & Lars Bergström
Norrtälje

Åke Wettergren
Norrtälje

Per Olof Jansson
Östhammar

Anders Strandberg
Hallstavik

Tommie Elovsson
Solna

Inge Ohlström
Uppsala

Sven Albertsson
Hallstavik

Per Löfberg
Bergshamra

Kjell Sjögren
Hallstavik

Yvonne Norén
Uppsala

Per Norén
Hallstavik

Jan Nilsson
Floda

Per Callenmark
Östhammar

Daniel Lundin
Norrtälje

Arne Andersson
Bergshamra

Gösta Pettersson
Hallstavik

Lennart Thoresson
Hallstavik

Lars Hedlund
Norrtälje

Mats Linder
Östhammar

Karl Hedin
Norrtälje

Stig-Ale Zetterlund
Skärplinge

Leo Zetterlund
Skärplinge

Leif Berggren
Vätö

Peter Lindstedt
Norrtälje

Jårs Dahlberg
Vallentuna

Bo Wallström
Vätö

Anders Bengtsson
Märsta

Rune Löfberg
Hargshamn

Viveka Gross
Hallstavik

Roland Lindgren
Östhammar

Håkan Lundén
Grisslehamn

Jörgen Palmgren
Knivsta

Torgny Karlsson
Täby

Roine Karlsson
Östhammar

Lars-Bertil Floge
Norrtälje

Ingrid Floge
Norrtälje

Johnny Näreby
Hallstavik

Lars Andersson
Knivsta

Annika Larsson
Gimo

Lars Jansson
Bro

Kenneth Svensson
Österbybruk

Rolf Jansson
Norrtälje

Isabelle Norrgård
Norrtälje

Roine Liljeros
Knivsta

Lars Hallén
Hallstavik

Åke Sjöström
Uppsala

Eva & Johan Persson
Norrtälje

Greger Hansson
Hallstavik

Magnus Forsbeck
Upplands-Väsby

Juhanni Rajamäki
Österbybruk

Tommy Gustavsson
Hallstavik

Matz-Olov Larsson
Hallstavik

Bo Andersson
Täby

Bo Vågland
Spånga

Jan-Joel Blomqvist
Gimo

Bertil Engström
Uppsala

Robert Johansson
Täby

Ralf Antonsson
Lidingö

Björn & Irene Olsson
Norrtälje

Bo Hynning
Norrtälje

Ragnar Rosman
Hallstavik

Roland Norell
Vätö

L-O Karlsson
Knutby

Jan Liljeberg
Gimo

Maria Halvarsson
Väddö

Peter Borg
Enköping

Ulla & Arne Wester
Vallentuna

Gunilla Sandblom
Gimo

Elsy Albertsson
Hallstavik

Mikael Forsbeck
Upplands-Väsby

Kent Åstrand
Täby